Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre, Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) Kesimi Otoyolu Gelibolu Güney-Lapseki kavşakları 1-3. 1915 Çanakkale Köprüsü ve yaklaşım viyadüklerinde yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle kilometrelerce sağ şerit ve yer yer sol şerit çift yönlü trafiğe kapatıldı.

İzmir-Çeşme Otoyolunun İzmir yönü, Urla- Güzelbahçe kavşakları 4-5. kilometrede sağ şerit araç trafiğine kapatıldı. Bu nedenle ulaşım sol orta şeritten sağlanmaktadır.

Eceabat-Gelibolu yolunun 54-56. Çanakkale Köprüsü’ndeki otokorkuluk onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım Tekirdağ istikametinden yapılıyor.

Ankara Çevre Yolu Kavşağı-Ankara-Kırıkkale yolu 25-27. 2. kilometredeki üretim çalışmaları nedeniyle Ankara-Kırıkkale ve Kırıkkale-Ankara istikametlerinde şeritler daraltılarak, iki şeritten denetimli olarak ulaşım gerçekleştiriliyor.

Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 27-41. Aydıncık-Silifke yolunun 54-57 kilometrelik muhtelif kesimlerinde imalat, bakım ve onarım. Bu bölgelerdeki (Taşucu-Boğsak lokasyonları) bakım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılmaktadır.

Turhal-Zile-Aydıncık yolunun 32-33. ve Beyşehir-Isparta yolunun 25-44. 2 km’de üretim çalışmaları devam ettiği için. kilometre, dünyanın bazı yerlerinde kontrollü ulaşıma izin veriliyor.

0-1 Karabük-Eskipazar yolu. Kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

Tirebolu-Doğankent yolunun 2-20. Bu kesim kilometresinin muhtelif yerlerinde yapılan yol yokuş temizleme çalışması nedeniyle kısa süreliğine trafiğe kapatılmakta ve ulaşım tek şeritten denetim altında gerçekleştirilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu