Teknoloji

Yu-Gi-Oh! Master Duel, 10 Milyon indirmeye Ulaştı

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’in çıkışından yalnızca dokuz ay sonra dünya çapında 50 milyon indirmeyi aştığını duyurdu.
 
– Steam sayfası
 
KONAMI, bu değerli gelişmeyi kutlamak için “50 Milyon İndirme Takdir Kampanyası” kapsamında tüm Düelloculara 1000 bonus Mücevher ikram ediyor. Düellocular, Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL kartlarını yerleştirebilecekleri çok özel bir kart esirgeyici olan Five-Headed Dragon Koruyucusunun yanı sıra 1000 Mücevher bonusunu almak için artık oyuna giriş yapabilirler.
 
 
 
Bugünden itibaren yeni bir Bilinmeyen Paket de oyundaki yerini alıyor. “Alba Abyss”, Fallen of Albaz’a dayalı kartları ve güçlü ejderhaları ortaya çıkaran Fusion Summoning efektlerine sahip. “Alba Abyss”, Alba-Lenatus the Abyss Dragon, Albaz the Ashen ve Branded Banishment üzere Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’de birinci sefer görülecek kartları da içermekte.
 
Daha fazla bilgi için oyun içindeki duyuruyu inceleyebilir ya da şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://www.konami.com/yugioh/masterduel
 
Yu-Gi-Oh! MASTERDUEL, sevilen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) dijital versiyonudur. 4K çözünürlükte* Düellolar, toplanacak 10.000’den fazla kart, tek oyunculu Solo Mod, çevrimiçi Düellolar, etkinlikler ve çok daha fazlası bu oyunda sizlerle.
 
Tüm dünyada 30 milyondan fazla indirilen Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, Yu-Gi-Oh! TCG’nin en kapsamlı dijital versiyonu olmayı sürdürüyor. Bu eğlenceli deneyim, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Nintendo Switch, iOS ve Android’de fiyatsız.
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu