Yaşam

Kalyon Container City’de 23 Nisan Coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Kalyon Konteyner Kent’te düzenlenen etkinliklerle coşkuyla kutlandı. Kalyon Holding iştiraklerinden Kalyon Kültür işbirliği ile düzenlenen, Yaşamak İstediğim Hayal Dünyam’ Temalı Fotoğraf Şenliği’nin yanı sıra düzenlenen çeşitli atölye çalışmaları ile çocuklar hem yeteneklerini sergilediler hem de bayram sevincini yaşadılar. Programın çekimleri için bölgeye gelen Tülin Şahin de çocukların bayram sevincini paylaşarak birlikte keyifli bir gün geçirdi.

Deprem sonrası 3 bin depremzedeye ev sahipliği yapan Kalyon Konteyner Kent’te, çocukların bayram sevincini yaşaması için Kalyon Kültür iş birliğiyle birçok etkinlik düzenlendi. ‘Küçük Fotoğrafçılar Akademisi’, ‘İyilik Anlaşması’ ve ‘Yaratıcı Drama Atölyesi’ ile çocukların eğlenirken kendi yeteneklerini keşfetmeleri desteklendi.

Tülin Şahin’den çocuklara bayram sürprizi

Programın çekimleri için bölgede bulunan Tülin Şahin de Kalyon Konteyner Kent’i ziyaret ederek çocukların bayram sevincini paylaştı. Ünlü piyanist Benal Şimşek’in müzik atölyesine katılan Tülin Şahin, çocuklarla birlikte şarkılar söyledi ve oyunlar oynadı. Şahin; “Program çekimi için geldiğim İslahiye’de depremzedelerimizin 23 Nisan coşkusunu yaşamak benim için son derece anlamlıydı. 2 ay geçmiş olabilir ama yaraların iyileşmesi uzun bir süreç olacak. Hepimiz üzerimize düşeni yapmalı ve bu zor günleri hep birlikte aşmalıyız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu