Haber

Yardım kuruluşuna katılan Adnan Polat, yaptığı konuşmada gözyaşlarını tutamadı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, eski lider Adnan Polat ve sarı-kırmızılı grubun Uruguaylı futbolcuları, sarı-kırmızılı kulübün Kahramanmaraş merkezli “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen depremlerin ardından düzenlediği yardım kuruluşunu ziyaret etti. .

TORREIRA YARDIMCI OLDU

Nef Stadı’ndaki otoparkta bulunan yardım alanını ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceleyen Özbek ve Polat, istekli çalışanlarla görüşmeye geldi. Uruguaylı futbolcu Torreira, yardım kolilerinin doldurulmasına yardım etti.

“MİLLETİMİZİN BAŞI”

Konuşmasında gözyaşlarını tutamayan Adnan Polat, “Türk milletinin başı sağolsun. Bir vatandaş olarak başta lidere, Galatasaray yönetimine ve burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. kardeşlerimizi bu üzücü günde orada yalnız bırakın elimizden gelen her şeyi yapacağız Holding olarak tüm vatandaşlarımıza erzak, yiyecek ve içecek gönderildiğini ancak teknik malzeme ihtiyacı olduğunu gözlemledik. Türkiye Rüzgar Enerjisi Kurumu 300 teknik adam gönderdik o bölgeye.Orada çalışmayan kablolar koptu.Şu anda deprem bölgesinde çalışıyorlar.50 konteyner konut gönderiyoruz.Şu anda hazırlıklarını yapıyoruz. Macaristan’da 100 tane daha gelecekler.Tuvalet ihtiyacı var.Seyyar tuvaletlerle ilgili çalışmalarımız var.Macar devletine ve halkına da teşekkür ediyorum.Onlar da ciddi şekilde yardımcı oluyorlar.Yunanistan’a teşekkür ediyorum.Yardım ettikleri kadar önemli.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu