Yaşam

Üç Kız Kardeş 26. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Üç Kız Kardeş Son Bölüm Tek Parça Full İzleme Ekranı

Kanal D’nin en sevilen dizilerinden Üç Kız Kardeş, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Salı akşamlarının en sevilen dizisi olarak reytinglerde büyük bir başarı elde eden Üç Kız Kardeş, İclal Aydın’ın tıpkı isimli romanından uyarlanıyor. Süreç Sinema imzası taşıyan Üç Kız Kardeş’in 26. bölümünde yaşananlar merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Üç Kız Kardeş son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Üç Kız Kardeş son bölümde; Rüçhan’la yaptığı muahededen sonra meskene dönen Mine, Türkan ile büyük bir hesaplaşmanın ortasında kalır.

Evdeki varlığını korumak isteyen Türkan, Mine’ye adeta meydan okur. Mine ise beklenmedik bu tavır karşısında polise vereceği ifade konusunda tekrar düşüncelere dalar. Rüçhan bu durumda daha da zorlanır.

Mine’yi sakinleştirmek isteyen Rüçhan, Türkan’ın bir süre sonra evden gideceğini söyler. Somer ve Türkan ise Mine konusunda birlik olmaya karar verir. Kiraz’ın velayeti alınana kadar herkes ölçülü ilerleyecektir.

Üç Kız Kardeş Geçtiğimiz Kısımda Neler Olmuştu?

Ferit ile basında isminin çıkmasına Mine’nin sebep olduğunu öğrenen Türkan delirir. Yapılan kumpasların ardında Mine’nin olması ile ailesini karşısına alan Türkan, Korman ailesinin meskenine gitmeye karar verir. Türkan’ın yaşadıklarını çok geç öğrenen Sadık, karısına mesafe koymaya başlar. Üstüne bir de evi terk eden Sadık, kız kardeşlerin arasının açılmasına sebep olur. Dönüş ve Derya bu durumdan ablaları Türkan’ı sorumlu fiyat. Polise söz verecek olan Mine bu durumu herkese karşı kullanmaya karar verir. Rüçhan, Mine’nin bu tavrı karşısında oğlunun geleceği için Türkan’a yalvarmak zorunda kalır. Bu sırada Mine’nin kurduğu tüm kumpaslar Somer tarafından öğrenilir.

Üç Kız Kardeş 26. Kısım İzleme Ekranı

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu