Yaşam

Tuba Ünsal’dan Pucca’ya bir suçlama daha: ‘Evimi yıktı’ demek yetersiz kalır.

Kirayı ödemediği gerekçesiyle evin sahibi Jale Tuncer’e dava açan Fenomen ve yazar Pucca’yaBir diğer suçlama ise ünlü aktörün Tuba Ünsal’dan gelmek. Ünsal, Pucca’nın kirasını ödemediğini iddia eden ev sahibi Jale Tuncer’e “Evimi yıktı” sözleriyle destek verdi.

Pucca’nın eski ev sahibi Ünsal, Jale Tuncer’e Instagram sayfasından destek verdi.

“Burada sessiz kalırsam haksızlık olur. Pucca/Pınar da benim yıllarca kiracımdı.” Ünsal, “Evimi yıktı, evde yaşadığı tüm travmaların cezasını o çekti demek sanırım yetersiz kalır. Durum o kadar kötüydü. Aylardır kira ödemedi ve evi boşalttı.” O zamanlar bu konunun konuşulmasını istemediğim için sustum, sanki tacize uğrayan kadın kendini suçlu hissetmiş gibi… “Bugün haberi görünce yazmak istedim. ..” dedi.

Pucca lakaplı fenomen yazar Selen Pınar Işık’a ev sahibi tarafından dava açıldı. Ev sahibinin Işık olduğunu söyleyen Jale Tuncer, sosyal medya fenomeninin 16 aydır kira ödemediğini söyledi.

iki buçuk yıldır Pucca’nınevde kiracı Doktor olarak oturduğunu söyleyen Jale Tuncer, “İyilikten bir hastalık çıktı” dedi. Pucca, “İlk yılın kirası eksik veya geç16 aydır kirayı ödemediğini ve eve zarar verdiğini iddia etti.

Dava açtığını ve mahkeme sürecinin 12 aydır sürdüğünü de belirten Jale Tuncer isimli ev sahibi, evin Nişantaşı’nda 3+1 olduğunu ve 2023 yılı kirasının 10 bin 500 olduğunu sözlerine ekledi.

‘Zor bir süreçten geçiyoruz’

‘Pucca’, aleyhindeki iddialar karşısında sessizliğini bozarak kirasını ödemekte zorlandığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Yaklaşık 1,5 yıldır sadece ben değil ülke olarak ekonomik olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Hem ev sahipleri hem de kiracılar mağdur. Evet milyonlarca kişi gibi ben de kiramı ödemekte zorluk çekiyorum. Takip edenler Yaşadığım zor günleri biliyorum Oğlumun başına gelen talihsiz kaza “Yaşadığım ekonomik sıkıntıların arkasına saklanmak istemiyorum ama zor günlerdi. Tökezlesem bile onları tek başıma aşmaya çalışıyorum. Süreç yargıya taşındığında yalnız olmadığımı, milyonların aynı sıkıntıları yaşadığını gördüm.”

‘Evimizi tahliye ediyoruz’

“Halihazırda evi tahliye etme aşamasında olduğum ve dava halen devam ederken, hukuki süreçte neden magazin sayfalarında yer aldığımı anlamıyorum. Haber kanallarından röportaj taleplerini kabul etmiyorum. Oğlum 6 yaşında Yaşlandık ve zor günler geçirdik, psikolojimizin daha da bozulmasına izin vermeyeceğim. Mahkeme sürecimiz devam ediyor. Sizi oyalıyorum. Bunun için kişisel olarak özür dilerim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu