Yaşam

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler Nevşehirlileri güldürdü

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, “Hey Gidi Günler” adlı komedi oyununu Nevşehir’de sahneye koyarken kahkahalara boğuldu.

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Tiyatro Günleri bu yıl da mükemmel bir oyunla başladı. Etkinliklerin açılış programında Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler “Hey Gidi Günler” adlı interaktif oyunuyla sahne aldı. Nevşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi’nde seyirciyle buluşan tiyatro oyununa Nevşehir halkı yoğun ilgi gösterdi. Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin “Hey Gidi Günler” adlı oyunu seyirciye keyifli ve eğlenceli bir tiyatro deneyimi yaşatırken, seyirci oyunda aktif rol aldı ve oyunun gidişatına dahil oldu.

Mizah ve müzik unsurlarını bir araya getirerek izleyiciye nostaljik bir yolculuk sunan oyunda Uygur kardeşlerin başarılı performansı izleyenleri güldürmeyi ve duygusal anlar yaşamayı başardı.

Maç sonunda salonu dolduran yüzlerce kişi ayakta alkışlayarak Uygur kardeşleri tebrik etti.

Oyunu eşi Nejla Savran ile birlikte izleyen Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, kardeşlerini tekrar Nevşehir’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söylediler. Oyunu büyük bir keyifle izlediklerini belirten Savran, “Geçtiğimiz aylarda yaşanan depremler ve seçimler nedeniyle ara verdiğimiz Tiyatro Günleri yeniden başladı. Açılış programında bizlerle birlikte olan Uygur kardeşlerimize muhteşem performansları için teşekkür ederim. Önümüzdeki günlerde tiyatro etkinliklerimiz tüm hızıyla devam edecek.”

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, Nevşehir halkına ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu