Haber

Samsunspor’un sağlık sponsoru Medical Park

– Samsunspor’un sağlık sponsoru Medical Park

SAMSUN – Samsunspor Kulübü, Medical Park Samsun Hastanesi ile sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Samsunspor Kulübü ve Medical Park Samsun Hastanesi ile imzalanan sağlık sponsorluğu anlaşması için Nuri Asan Tesisleri’nde imza töreni düzenlendi. İmza töreninde konuşan Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen, “Medical Park ile Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. arasında 15 yıldır devam eden iş birliğinde yeni bir halkanın içindeyiz. Kuruluşumuzdan beş yıl sonra “Çalışanlarımız kulübümüze en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmak için olağanüstü bir çaba sarf etmektedirler. Bu vesileyle kendilerine minnet ve şükran duygularımızı ifade etmek isterim. Samsunspor’un Süper Lig serüvenine bugüne kadar yanımızda olan Medical Park grubu ile devam etmesi bizim için daha doğal olamazdı. İşbirliğinin her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

VM Medical Park Samsun Hastanesi Bölge Koordinatörü Dr. Hakan Özcan ise “Samsun’un en büyük markası Samsunspor. Samsunspor’umuza destek olmak için gönülden bir iş birliği, ardından yine Samsunspor’a, “Sağlık sorununuzda her zaman yanınızdayız. Bir sağlık sorunu olduğunda Türkiye’nin her yerinde Samsunspor’un emrindeyiz. Süper Lig’de çok güzel işler yapacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Samsunspor Kulübü ve MLP Sıhhat Hizmetleri A.Ş. 2023-2024 döneminin ortalarında anlaşma imzalandı. İmza töreninin ardından Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Komitesi Üyesi Veysel Bilen, Genel Müdür ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır, VM Medical Park Samsun Hastanesi Bölge Koordinatörü Dr. Hakan VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Özcan Fatma Tan Doğru, Medikal Direktörü Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu’na Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın “Cesur Yürek” kitabını hediye etti.

habersarkikaraagac.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu