Yaşam

Kızılcık Şerbeti 5. Bölüm İzleme Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm İzle Tek Parça Full

Show TV’nin yeni dizisiKızılcık Şerbeti, dün akşam yeni bölümü ile izleyicisi ile buluştu. Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen üzere birbirinden pahalı oyuncuların yer alıyor. Son kısımda yaşananlarsa büyük ilgiyle takip edildi. Dizinin yeni kısmını kaçıranlar yahut tekrar izlemek isteyenler için Kızılcık Şerbeti 5. kısım izleme ekranı.

Show TV ekranlarının yeni dizisi Kızılcık Şerbeti, dün akşam yeni kısmı ile izleyicisinin karşısına çıktı. Son kısımda yaşananlar seyirciler tarafından heyecanla takip edildi.

Kızılcık Şerbeti Son Kısımda Ne Oldu?

Pembe, Alev’i eşiyle beraber olduğunu düşündüğü için suçlar. Fakat düşüncesinde haksız çıkar. Pembe’nin hareketi her iki aileyi de tesirler. Pembe, yaptığı yanılgıyı eşinden nasıl saklayacağını düşünür. Nilay, Abdullah’ın durumu öğrenmesini sağlar ve ortam iyice gerilir. Yoldaki sokak köpek yavrusun eve getiren Doğa, başına gelecekleri hiç hesap etmez. Bu sırada Kayhan doş duramyarak zengin dünürlerinden nasıl para alabileceğinin hesabını yapar. Ömer’in oğlu ile kızı ortasındaki sorunu çözmek isteyen Kıvılcım’a en büyük destek Ömer’den gelir. Tabiat’ın denetime gittiği hekim ziyareti, iki aile ortasındaki görüş farklılıklarını tekrar ortaya koyacaktır.

Kızılcık Şerbeti 5. Kısım İzleme Ekranı

KIZILCIK ŞERBETİ SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu