Teknoloji

Epic Games Bahar İndirimleri Bitmeden Alabileceğiniz Oyunlar

 
Epic Games şu anda bahar indirimleri ile kullanıcıları karşılıyor ve platform dahilinde birçok oyun daha ucuza satın alınabiliyor. Siz de bahar indirimlerinden faydalanmak ve oyun satın almak istiyorsanız şu anda tam sırası diyebiliriz. Çünkü oyunlar genel olarak yüzde 70 ve yüzde 80 arasında indirimli bir şekilde karşımıza çıkıyor ve bu sayede daha fazla tasarruf elde edebiliyorsunuz.
 
Bu listemizde bahar indirimleri kapsamında satın alabileceğiniz birçok oyuna yer vereceğiz. Ancak listede göremediğiniz oyunlar elbette olacaktır. Dolayısıyla siz de alınmasını istediğiniz ve tavsiye edebileceğiniz oyunları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Şimdi geçelim listemize:
 
Alan Wake 2 (729 TL)
 
 
 
Alan Wake 2, Epik Bahar indirimleri kapsamında 729 Türk Lirası ile karşımıza çıkıyor. Genel olarak sevilen ve hayatta kalma temasını bünyesinde barındıran bu yapımda korku odaklı bir temel ile ilerlemeye başlıyoruz. Yeni çıkan bir oyun olduğu için de satın alabileceğiniz ve grafiklerin bir hayli yüksek olduğu bir yapıyla geliyor.
 
– Epic Games sayfası 
 
Serinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkan bu yapımda iki farklı karakteri kontrol ediyor ve bu iki farklı karakterle beraber de ritüelleşmiş katliamlar ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. FBI ajanı Saga Anderson ve Alan Wake olarak yer alabileceğiniz bu yapımda gizemli olayları açığa çıkarabiliyor, farklı bölgelere doğru ilerleyebiliyor ve iki kahramanın burada bir şekilde bağlantılı olduğunu görebiliyorsunuz.
 
Far Cry 6 (174 TL) 
 
 

Far Cry serisinin en son oyunu olarak karşımıza çıkan Far Cry 6, şu anda Epic Games Bahar indirimleri kapsamında oldukça ucuza satın alınabiliyor. Bahar indirimleri ile beraber 174 Türk Lirasına ulaşabileceğimiz bu yapım, açık dünyada hayatta kalma deneyimini bizlere aktarıyor.
 
– Epic Games sayfası
 
Tropikal bir cennet içerisinde yer alabildiğimiz ve bu adayı dilediğimiz şekilde keşfedebildiğimiz yapımda, yara bölgesine adım atabiliyoruz. Bu bölge içerisinde diktatörlük sisteminin olduğundan bahsedebiliyor ve yönetim konusunda elbette sıkıntıların olduğu ve aynı zamanda siyasi çekişmelerin yer aldığı bir yapıyla karşılaşıyoruz. İşte biz de bu noktada devreye giriyor ve buradaki sorunları çözmek için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz.
 
Anton Castillo imzalı bu yapım içerisinde aynı zamanda oğlu ile beraber bu kanlı yönetimi sürdürmeye devam ediyor ve ülkeyi tekrardan geçmiş günlerine getirmeyi hedefliyoruz. Oyunda yer aldığımız süre boyunca elbette bazı görevlerimiz bulunuyor. Bu görevler kapsamında açık dünyayı keşfetmeye hazırlanıyor ve ilk etapta alıştırma esnasıyla beraber oyunun mekaniklerini kavramaya başlıyoruz. Oyunda kullanabileceğimiz oldukça fazla donanım bulunuyor ve bu araç ve gereçlerle beraber kendimizi oyunda ilerletmeye başlıyoruz.
 
Diğer taraftan hem ana görevlerden hem de yan görevlerden ilerleyebileceğimizi bu yapımda gerçekten yapabileceklerimiz oldukça fazla değişkenlik gösteriyor. Ülkeyi eski güzel haline döndürmek için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz. Burada yapabileceklerimizle beraber ne kadar güçlü olduğumuz ve aynı zamanda bir kahramanın ortaya çıkması gerektiğini vurgulayabiliyoruz.
 
Dead Island 2 (235 TL) 
 
 
 
Zombi temalı hayatta kalma oyunları içerisinde iyi bir yere sahip olan Dead Island 2, şu anda Epic Games indirimleri kapsamında 235 Türk Lirası ile karşımıza çıkıyor. Oyunda açık bir dünyada yer alıyor ve istediğiniz şekilde zombileri ortadan kaldırmak için elinizdeki silahlara davranabiliyorsunuz. Tonlarca silah arasından seçim yapabilir ve hem ana görevlerden hem de yan görevlerden ilerleyebilirsiniz. Serinin devam oyunu içerisinde yer aldığınız süre boyunca istediğiniz şekilde kendi planlarınızı oyuna dahil edebilir, hangi komboları gerçekleştirmek istiyorsanız ona göre düzenleme yapabilirsiniz.
 
– Epic Games sayfası
Birinci şahıs aksiyon rol yapma deneyimiyle beraber yer alabileceğiniz bu yapımda sinematik bir deneyim yaşayabilir ve daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Zombilere karşı gelebileceğiniz ve onları ortadan kaldırabileceğiniz bu yapımda istediğiniz gibi yakın dövüş veya menzilli dövüşlerle yer alabilir, heyecan verici görevleri atlayabilir ve ilgi çekici karakterlerle beraber tanışabilirsiniz.
 
Açık dünyada gezip tozabileceğiniz ve aynı zamanda dünyayı keşfedebileceğiniz bu yapım sizlere genel olarak tatmin edici bir zombi deneyimi sunuyor. Dolayısıyla, bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız ve kendinize farklı bir zombi dünyasında bulmak istiyorsanız, bu oyuna bir göz atabilir ve bir şans verebilirsiniz. Oyun zaten şu anda oldukça ucuz bir şekilde karşımıza çıkıyor ve serinin en yenilikçi yapımı olarak bizlere sunuluyor.
 
The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition (207 TL) 
 
 
 
Kiralık bir yaratık avcısı olarak oynayabileceğiniz ve aynı zamanda uzunca vakitler geçirebileceğiniz The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition, şu anda Epic Games Bahar indirimleri kapsamında 27 Türk Lirasından karşımıza çıkıyor. Oldukça ucuz bir fiyatlandırma ile beraber yer aldığımız bu yapımın, bildiğiniz üzere en son yeni nesil bir güncellemesi sunuldu. Bu güncelleme ile beraber oyuna yeni bir fotoğraf modu eklendi, daha yeni görseller ve içeriklerle beraber yer aldık. Aynı zamanda Netflix’e özel hikaye genişletmeleri ve daha fazlasının bu oyun içerisine aktarıldığını biliyoruz.
 
– Epic Games sayfası
Geniş bir maceraya atılabileceğiniz, açık dünya içerisinde gezip tozabileceğiniz bu yapım, ilgi çekici görsellerle, manzaralarla ve atmosferlerle karşılaşırken, aynı zamanda görevlere kendinizi daldırabilir ve tamamlanmış sürüm içerisinde ise oyunda yer alan tüm ek paketlerin, içeriklerin ve yan ürünlerin yer aldığını aktarabiliyoruz. Dolayısıyla, tam bir oyun deneyimini elde etmek istiyorsanız, bu sürümü almanızda fayda var.
 
Hogwarts Legacy (549 TL)  
 
 
 
Harry Potter evreninde geçen ancak daha öncesini konu alan Hogwarts Legacy oldukça geniş bir macerayı bizlere sunuyor. Şu anda Epic Games indirimleri kapsamında 549 Türk Lirası ile karşımıza çıkan bu yapım elbette Harry Potter hayranlarına hitap ediyor, ancak kendinize açık dünya içerisinde sihir yaparken bulmak ve diğer taraftan kendinizi açık bir dünyada canavar avlarken görmek istiyorsanız, elbette bu oyuna göz atmanızda fayda var diyebiliriz.
 
– Epic Games sayfası
 
Oyun gerçekten de ilgi çekici bir dünyaya bünyesine barındırıyor. Filmlerden aşina olduğunuz bölgeleri, yapıları, okulları ve daha fazlasını burada görebiliyor ve yapabileceğiniz oldukça fazla etkinin olduğunu söyleyebiliyoruz. Oyun zaten hikaye odaklı yapısıyla beraber karşımıza çıkıyor ve burada karakter özelleştirme sistemleri, karakter geliştirme ve daha fazla sistemlerle beraber kendi karakterimizi geliştirebiliyor, karakterimizi oluşturabiliyor ve daha fazla sistemle beraber oyundaki yerimizi almaya hazırlanıyoruz.
 
İpleri elimize alabildiğimiz ve büyü odaklı yapı içerisinde farklı büyüler öğrenebildiğimiz yapımda iksirleri karıştırabiliyor, iksirlerle beraber avantajımıza olacak bonuslar hazırlayabiliyor ve düşmanlara karşı burada elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz. Elimize aldığımız asa ile beraber farklı büyüler kullanabiliyor, büyüler üzerinde ustalaşabilir ve her düşmanın burada farklı şekillerde zayıf noktası bulunuyor. Bu zayıf noktalarını bulmak ve diğer taraftan hangi büyü üzerinde yoğunlaşmak istiyorsanız, ona göre hamle yapmak tamamen size tercihinize ve hamlelerinize bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. 
The Talos Principle 2 (347 TL) 
 
 
 
Bulmaca içeriklerinden hoşlanıyorsanız ve zorlu bulmacalar içerisinde kendinizi bulmak istiyorsanız, The Talos Principle 2 tam size göre diyebiliriz. İlk oyunun ardından yeni devam oyunu ile beraber karşımıza çıkan ikinci oyun yeni bulmacaları, içerikleri, hikaye unsurlarını, bölgeleri ve daha fazlasını bizlere sunuyor.
 
– Epic Games sayfası
 
Oyunda yer aldığınız süre boyunca biyolojik insanların neslinin tükendiğinin ve aynı zamanda arka planda yer alan ilgi çekici unsurları bizlere rasyonel olduğunu aktarabiliyor ve güçlü ve gizemli unsurlarla beraber burada aslında karşılaşmayı bekliyoruz. Oyunda dikkat çekici bilim kurgu unsurları ile beraber beslenmiş bulmaca içerikleri, yönlendirmemiz gereken ışıklar, gizemli yapılar, ortamlar ve daha fazlası bizleri bekliyor. Tek oyuncu da hikaye odaklı bulmaca macera oyunu içerisinde yeni nesil bulmacaların olduğunu aktarabiliyor ve kendimizi burada gerçekten kafa yakan bulmacalar içerisinde görebiliyoruz.
 
Bu bulmacaları çözmek için öncelikle onların mantığını kavramak oldukça önem arz ediyor, onların mantığını kavradıktan sonra oyunda ilerleyebiliyor ve daha fazla unsurla beraber karşılaşabiliyorsunuz. Farklı bölgelere olduğundan dolayı her bölge içerisinde yeni bulmaca unsurlarıyla beraber karşılaşabiliyor ve aynı zamanda istediğiniz şekilde medeniyetinize hizmet etmeye hazırlanıyorsunuz. Daha iyi bir gelecek teması ile beraber bizleri sunulan bu yapıldı mantığa dayalı bulmacaların bizlere sunulduğunu ve aynı zamanda bu bulmacaları çözmek için de gerçekten kafayı zorlamamız gerektiğini aktarabiliyoruz.
 
It Takes Two (299 TL) 
 
 
 
Epic Games indirimleri kapsamında listemizdeki yeni oyunlara devam ediyor ve bu kapsamda ön plana çıkan oyunlara göz atmayı kesmiyoruz. Şimdi ise karşımızda 2 kişiyle beraber oynayabileceğiniz ve aynı zamanda yanınıza yakınınıza çağırabileceğiniz bir oyun bulunuyor: It Takes Two adlı bu yapım şu anda Epic Games indirimleri kapsamında 299 Türk Lirası fiyatıyla karşımıza çıkıyor.
 
– Epic Games sayfası 
 
Oyunda bir arkadaşınızı yanınıza davet edebiliyor, “friend pass” ile beraber ücretsiz bir şekilde oynamaya davet edebiliyor ve büyük bir macerayı burada atılabiliyorsunuz. Elbette bu “friend pass” olayı gerçekten de oldukça dikkat çekiyor, çünkü iki kişinin bir anda oyunu alması yerine tek kişiyle beraber oynadı alış yapabiliyor, yanınıza davet edebiliyor ve böylece maceranıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Ortak oyun için tasarlanan bu yapımda gerçekten de platform unsurları, aksiyon ve macera unsurları ve daha fazlası üst düzey bir şekilde karşımıza çıkıyor ve bunları yaparken de oyunda oldukça eğlenebiliriz. Çünkü oyunun tasarımı bir hayli dikkat çekiyor.
 
Bu tasarımla beraber oyunda ilerledikçe farklı mekaniklerle karşılaşıyoruz ve her bölge içerisinde de farklı unsurlarla beraber karşılaşıyoruz. Oyunda bir noktada gerçekten farklı mekaniklerle beraber karşılaşırken “bu kadar da olmaz” diyeceğimiz anların olacağını göreceksiniz ve aynı zamanda oyunda yer aldığınız süre boyunca tüm bu unsurlara hakim olmak gerçekten de zorlu olabiliyor, çünkü bir bölge içerisine girdiğiniz zaman o bölgede neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor ve bir yandan da yeni mekanikleri öğrenmeye başlıyorsunuz.
 
High On Life (231 TL) 
 
 
 
Konuşan silahların yer aldığı ilgi çekici ortamların bulunduğu ve daha fazlasıyla karşılaşabildiğiniz High On Life şu anda Epic Games indirimleri kapsamında 231 Türk Lirasından karşımıza çıkıyor, oldukça ucuz bir fiyatlandırma ile bizlere sunuluyor. Bu oyun eğlenceli bir yapıyı da bünyesinde barındırıyor. Mizahi unsurların bulunduğu, konuşan silahlarla ilerlemeye çalıştığımız ve farklı silahlarla yer aldığımız bu yapımda her bir silahın farklı mizah anlayışları ve karakterleri bulunuyor.
 
– Epic Games sayfası
 
Dikkat çekici seslendirmelerle ilerleyebildiğimiz yapımda aynı zamanda bir uzaylı kar tatilinin dünyayı işgal ettiğini görebiliyor ve biz de bu işgale dur demek için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz. Kahraman olabileceğimiz, zorlu platform unsurları ile karşılaşabileceğimiz ve kahramanlık çağrısına cevap verebileceğimiz bu yapımda ölümcül galaksiler arasında ilerleyebiliyor, buraları keşfedebiliyor, her ortamın içerisinde farklı ortamlarla ve atmosferlerle karşılaşabilir ve düşman çeşitliliğinin ne kadar değiştiğini hissedebiliyoruz.
 
Ödül alıcısı olarak geri aldığımız yapımda elbette avladıktan sonra çeşitli donanımların ve kaynakların sahibi olabiliyor ve bunlarla beraber istediğimiz gibi oyunda ilerlemeye çalışıyoruz. Oyunda işsiz bir karakter olarak bulunuyor, aynı zamanda hevesimizin olmadığını aktarabiliyor ve liseden yeni mezun olmuş bir kişi olarak buradaki yerimizi almaya koyuluyoruz. Dolayısıyla oyunda hiçbir amacımızın olmadığını söyleyebiliriz. Ancak bu amaç elbette kahramanlık çağrısı ile beraber son buluyor diyebiliriz. Şimdi ise bir kartelin dünyayı işgal etme amacıyla atıldığı bu yapımda, biz de bu işleri durdurmaya çalışıyoruz ve aslında burada bir amacımızın olduğunu anlayabiliyoruz.
 
EA SPORTS FC 24 (419 TL) 
 
 
 
Yeni bir futbol macerasına atılmak ve kendi kariyerinizi oluşturmak istiyorsanız, şu an için EA SPORTS FC 24 en iyi seçenekler arasında yer alıyor. Oyunda kendi kariyerinizi oluşturabilir, 19.000’den fazla lisanslı oyuncu ile karşılaşabilir, 700’den fazla takımla beraber yolunuza devam edebilir ve daha fazlasıyla buradaki yerinize alabilirsiniz. Farklı oyun modları ile beraber ilerleyebileceğiniz çevrimiçi maçlarla beraber kendi kariyerinizi üst seviyelere ulaştırabileceğiniz ve diğer oyuncularla beraber kapışabileceğiniz bu yapımcı tam bir futbol deneyimini bizlere sunuyor.
 
– Epic Games sayfası
Oyunda yer aldığınız süre boyunca kendinize ait bir oyuncu bile oluşturabilirsiniz. Bu oyuncu oluşturma ekranında elbette oyuncunun nasıl bir yapıya sahip olacağına karar verebilir ve aynı zamanda kendinizi bir oyuncu olarak oyuna adapte edebilirsiniz. Dinamik oyuncu sistemleri ve animasyonları ile beraber yer aldığımız bu yapımda her maç içerisinde farklı olaylarla karşılaşabilir, yapacağımız stratejileri ve planları oyuna dahil edebiliriz.
 
Dilediğimiz şekilde farklı liglere katılabilir, istediğimiz takımı seçebilir ve ona göre kendi planımızı oluşturabiliriz. Futbol deneyimi içerisinde yer aldığımız süre boyunca elbette modern teknolojilerle beraber burada en iyi görsellikleri ortaya koyan bir yapı ile karşılaşabiliriz ve genel olarak oyuncular tarafından sevilen bir yapıyı bünyesinde barındırıyor diyebiliriz.
 
DEATHLOOP + Ghostwire: Tokyo Bundle (296 TL) 
 
 
 
Epic Games tarafından Bahar indirimleri sürerken, oldukça güzel paketlerle ve avantajlarla karşılaşabiliyoruz. Şu anda iki farklı oyunun bir arada olduğu bir paketin 296 Türk Lirası olduğunu aktarabiliyoruz. İçerisinde DEATHLOOP ve Ghostwire: Tokyo oyunlarını yer aldığı bu paket gerçekten de oldukça ucuz bir şekilde karşımıza çıkıyor ve her iki oyunun da büyük bütçeli olarak geliştirildiğini sizlere aktaralım. Dolayısıyla oyun içerisinde uzunca vakitler geçirebiliyor, kendine özgü mekaniklerle beraber oyundaki yerinizi alabiliyor ve bununla beraber uzunca bir deneyim elde edebiliyorsunuz. Gerçekten de güzel bir yapıya bünyesinde barındıran bu iki oyun en iyi seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor ve paket olarak alınması gerçekten büyük avantaj olduğunu belirtelim.
 
– Epic Games sayfası
Öncelikle DEATHLOOP oyunundan bahsetmekte fayda var. Dishonored serisinin arkasındaki ödüllü stüdyo Arkane Lyon tarafından biz oyunculara sunulan bu yapımda yeni nesil bir nişancı aksiyon deneyimi elde edebiliyoruz. Oyunda nişancı deneyimiyle beraber elimize farklı silahlar alabiliyor, özel yeteneklerimizi kullanabiliyor, düşmanları yerden yere vurabiliyor, uzaktaki düşmanları alıp aşağıya atabiliyor ve daha fazla suikast seçeneğiyle ve gizlilik seçeneğiyle beraber oyunda ilerlemeye başlayabiliyoruz. Oyunda bir adada bulunuyoruz ve aday içerisinde aynı gün sonsuza dek burada döngü halinde bizlere sunuluyor. Ancak burada her gün içerisinde farklı durumlarla karşılaşabilir ve bu döngüyü kırmadan da yolunu burada aramaya başlıyoruz.
 
Ghostwire Tokyo
 
 
 
Tokyo bölgesine doğru geçiş yapabildiğimiz ve burada tuhaf olaylarla karşılaştığımız bir yapımda bilinmeyenle yüzleşmeye çalışıyor ve Tokyo nüfusunun neden ortadan kaldırıldığını bulmaya çabalıyoruz. Bir yandan ürkütücü alanların, bir yandan ise karanlık atmosferin yer aldığı bu oyunda yapacaklarımız oldukça önemlidir. Oyun, kendini yavaş yavaş açmaya hazırlanan ve farklı mekanikleri ilerleyen süreçte bizlere sunan bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Dolayısıyla oyun ilk etapta oldukça basit gelebilir, ancak daha sonrasında ve oyunun ortalarına doğru yeni mekaniklerin açıldığını ve hikayenin de bu kapsamda bizlere sunulduğunu söyleyebiliriz.
Elbette dikkat çekici hikaye içeriği ile beraber bizlere sunulan bu yapımdan hikaye konusuna değinecek olursak, Tokyo’nun nüfusunun tamamen değiştiğini ve ortadan kaldırıldığını söyleyebiliriz. Attığımız her adımda hiçbir insanın bulunmadığı bölgelerde hiçbir canlının da yaşamadığını belirtebiliriz. Dolayısıyla buralarda neler olup bittiğini öğrenmek tamamen bizim işimiz oluyor ve aynı zamanda burada yer aldığımız süre boyunca insanların nereye gittiğini, nereye kaybolduğunu ve bizim elimizden neler geldiğini bulmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla güzel bir hikaye içeriğinin yer almasıyla beraber elbette o yönde ilerlemeye başlıyor ve aynı zamanda burada yer aldığımız süre boyunca farklı mekaniklerden yararlanmaya hazırlanıyoruz.
 
Bu mekanikler elbette standart dövüş ve karakter mekanikleri ile menzilli silah mekanikleri olarak bizlere sunuluyor. Bunlarla istediğimiz şekilde ilerleyebiliyor ve kendimize özgü sistemleri oyuna dahil edebiliyoruz.
 
Sherlock Holmes The Awakened (263 TL) 
 
 
 
Dedektiflik oyunlarından hoşlanıyorsanız, Sherlock Holmes oyunları en iyi tercihiniz olabilir. Çünkü oyun içerisinde bulduğunuz ipuçları ile elinizdeki dava dosyalarına yön verebilir ve yaptığınız seçimlerle beraber değişkenlik gösteren bir hikaye içeriği olduğundan bahsedebiliriz. İşte bu noktada Sherlock Holmes: The Awakened sizlere ilaç gibi gelebilir. Geliştirici ekip tarafından birçok Sherlock Holmes oyunu geliştirilmiş durumda.
 
– Epic Games sayfası
 
Elbette bu oyunun dışında diğer oyunlara da bakmanızda fayda var. Oyunların eski olmasına bakmayın, gerçekten de güzel ortamlarla ve hikaye içeriğiyle beraber bizlere sunuluyor ve yapacağınız hamlelerle beraber elbette dava dosyalarına farklı bakış açılarından göz gezdirebiliyorsunuz.
Modern grafiklerle ve oynanışıyla beraber sıfırdan geliştirilen bu yapım gerçekten de güzel bir şekilde karşımıza çıkıyor ve çeşitli kayboluşları ve diğer davaları burada çözmeye hazırlanıyoruz. Elbette elimizdeki yeteneklerden dolayı sürekli olarak ilgi çekici ve gizem dolu davalar bize sunuluyor ve biz de burada elimizden geldiğince bu davaları nihayete erdirmeye çalışıyoruz.
 
Oyunda zaten orijinal yapıdan ayrılan üst düzey grafik yenilikleri, teknoloji destekleri, animasyon kalitesi ve daha fazlası bizlere sunuluyor ve genel olarak bakacak olursak hem Steam sayfasında hem de diğer platformlarda kullanıcılara oyunu beğenmiş görünüyor. Dolayısıyla siz de bu oyunda yerinizi alabilir ve davalara farklı bakış açılarıyla göz gezdirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu