Ekonomi

Cushman & Wakefield iki yeni direktörle yönetim kurulunu genişletiyor

CHICAGO – Ticari gayrimenkul hizmetlerinde küresel bir lider olan Cushman & Wakefield (NYSE: CWK), bugün Jennifer McPeek ve Raj Vennam’ın Yönetim Kurulu’na atandığını duyurdu. Atamalar derhal yürürlüğe girerek, ayrılan direktörler Tony Miller ve Lincoln Pan’dan boşalan yerleri doldurdu.

Jennifer McPeek’in yönetim kuruluna katılımı, Russell Investments ve Janus Henderson Investors plc gibi şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış olan McPeek’in finansal hizmetler sektöründeki kapsamlı deneyimine işaret ediyor.

Şu anda Cboe Global Markets, Inc. ve First American Funds Trust Mütevelli Heyeti’nde görev yapmaktadır. McPeek’in akademik referansları arasında Duke Üniversitesi Matematik ve Ekonomi bölümünden lisans derecesi ve MIT Sloan School of Management’tan MBA derecesi bulunmaktadır.

Raj Vennam firmaya finans, strateji ve finansal planlama alanlarında yirmi yılı aşkın bir uzmanlık getirmektedir. Halen Darden Restaurants, Inc. şirketinde Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Finans Direktörü olarak görev yapan Vennam, şirket içinde liderlik rolleri üstlenmiştir.

Vennam’ın eğitim geçmişi Central Florida Üniversitesi’nden MBA, Old Dominion Üniversitesi’nden Elektrik Mühendisliği alanında yüksek lisans ve Osmania Üniversitesi’nden mühendislik derecesini kapsamaktadır.

İcra Kurulu Başkanı Brett White yeni atamalardan duyduğu heyecanı dile getirerek McPeek ve Vennam’ın finans ve strateji alanındaki uzmanlıklarıyla şirkete önemli değer katacak son derece başarılı yöneticiler olduğunu belirtti.

Yeni yönetim kurulu üyeleri, PAG tarafından aday gösterilen ve Cushman & Wakefield’a yaptıkları on yıllık yatırımın ardından görevlerinden ayrılan Miller ve Pan’ın yerini aldı. PAG Ortağı ve Özel Sermaye Eş Başkanı Lincoln Pan, Michelle MacKay ve ekibinin liderliğinde şirketin stratejik yönüne olan güvenini dile getirdi.

Cushman & Wakefield 60 ülkede 400’e yakın ofiste yaklaşık 52.000 çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Şirket 2023 yılında 9,5 milyar dolar gelir elde etmiş olup, ödüllü kültürü ve çeşitlilik, eşitlik, kapsayıcılık ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığıyla tanınmaktadır.

Bu makaledeki bilgiler Cushman & Wakefield’ın basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu