Haber

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, memleketi Kastamonu’ya indi.

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, memleketi Kastamonu’nun 6 ilçesinde ziyaret ettiği hemşerilerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hizmetlerini ve 1900’lü yıllardaki Türkiye Cumhuriyeti’nin amaçlarını anlattı.

14 Mayıs’ta Türkiye, cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri için sandık başına gidecek. Cumhurbaşkanlığı adayları, milletvekili adayları ve belediye başkanları da seçim nedeniyle sahaya çıktı. Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir de memleketi Kastamonu’da seçim türü düzenledi. Özdemir, güne Kastamonulu iş adamları ve kanaat önderleri ile birlikte AK Parti Kastamonu Milletvekili adayı Mehmet Umur ile başladı.

Kastamonulular Özdemir’e yoğun ilgi gösterdi

Buradaki görüşmelerin ardından Özdemir, Umur ile birlikte gittiği 6 ilçede hemşerileriyle görüşmeye geldi. Özdemir ve Umur’a AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü eşlik etti. Her mahallede büyük ilgiyle karşılanan AK Parti heyeti, esnafı ziyaret ederek ilçe halkıyla sohbet etti. Hemşehrilerine ilgilerinden dolayı teşekkür eden Özdemir, ülkesini ve ecdadını mahçup etmeden görevini yapmanın sorumluluğunu hissettiğini söyledi.

Türkiye’nin zor duruma düşürülmeye çalışıldığına işaret eden Özdemir, “Bugün evet piyasada bir pahalılık var. Piyasada bir pahalılık var. Bunu reddedersek kendimizi inkar etmiş oluruz. Evet. , kiralarımızı ödemekte zorlanıyoruz ama emin olun bu sıkıntıların en büyük sebebi Türkiye’nin kuşatılmasıdır. Türkiye ikinci bir bağımsızlık mücadelesi veriyor” dedi.

Türkiye’nin zenginleşme dönemi başladı

AK Parti döneminde Türkiye’nin çok yol kat ettiğini vurgulayan Özdemir, “90’lı yıllarda çöp yığınları vahşi depolama şeklinde toplanırdı ve orada biriken metan gazının patlaması sonucu insanlar hayatını kaybederdi. Halkın inancı sarsıldı. dağlar kadar çöp, susuzluk ve dertler çoktur. Türkiye’de altyapı sıkıntısı yok. Altyapı bitti, milletimizin zenginleşme dönemi başladı. İnşallah bundan sonraki süreçte milletimizin daha müreffeh yaşama vakti gelmiştir.”

14 Mayıs 2023 seçimlerine değinen Özdemir, “Doğru zaman doğru adamdır” diyerek milletin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı seçeceğini söyledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

karaburun-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu