Haber

Aynı takım oyuncuları tartışınca maç yarıda kaldı

Kayseri Harika Amatör Küme’ye dahil Kayserigücü-Kayseri Gençlerbirliği maçı yarıda kaldı. Orta hakem Mehmet Ekmekyermez 40. dakikada oyunu bitirdi.

Kayseri Süper Amatör Küme’ye dahil Kayserigücü-Kayseri Gençlerbirliği karşılaşması yarına kaldı. Hakem Mehmet Ekmekyermez’in yönettiği müsabakada Kayserigücü takımı, 12. ve 30. dakikalarında Dursun Erdem Yıldız ile, 16. ve 40. dakikalarda Ali Yılmaz ile, 31. dakikada Ozan Kaan Özdemir ile, 35. dakikada Cüneyt Egemen Karagöz ile goller bularak skoru 6-0’a getirdi. Bu dakikadan sonra hakem Mehmet Ekmekyermez, Kayseri Gençlerbirliği grup oyuncularının birbiri ile tartışmasından dolayı birinci yarıyı erken bitirdi. Maçta 40. dakika oynanırken ve birinci yarının bitimine en az 5 dakika varken hakem Mehmet Ekmekyermez birinci yarıyı bitiren düdüğü çaldı.

Kayseri Gençlerbirliği ekip idarecileri de, devre ortasında görüş birliğine vararak ikinci yarıya çıkmama kararı aldı. Bu karar da hakem heyetine bildirildi ve maçın ikinci yarısı oynanamadı. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu